Bankacılık

Denizbank Sanal Kart Nasıl Oluşturulur?

Son zamanlarda internetin kullanılabilir olduğu her ortamda alışveriş yapmak mümkün hale geldi. Geçmişte olduğu gibi geleneksel alışveriş yöntemlerinden uzaklaşılarak insanlar herhangi bir şekilde zahmet etmeden kısa süre içerisinde istedikleri ürünü kolayca bulabiliyorlar. Bu duruma istinaden yapılan alışverişler genel olarak kredi ve banka kartı gibi banka ürünleri aracılığıyla yapılmaktadır. Bu durum bazen insanların başına can sıkıcı sonuçlar açabiliyor olsa da sorunun çözümü içinbankalar yeni bir ürün çıkartarak kullanıcıların daha güvenli bir şekilde limitlerine kadar her şeyini kendilerinin belirlemesiyle kullanılabilen bir kart oluşturdular. Bu karta sanal kart adı verilirken herhangi bir şekilde bu karta fiziksel olarak sahip olamıyorsunuz. Denizbank sanal kart oluşturma imkanı veren nadir bankalardan biri olsada gelecekte bu uygulama daha fazla kullanışlı hale gelecek ve birçok banka bu hizmeti vermeye başlayacaktır.

Denizbank Sanal Kredi Kartı Oluşturma

Denizbank’ın sunmuş olduğu sanal kart hizmetinden faydalanmak isteyen kullanıcılar ilk olarak bu bankaya ait herhangi bir yolla kredi kartı ürününe sahip olmak zorundadır. Bu adımı başarılı bir şekilde tamamladıktan sonra Denizbank İnternet Şube veya Mobil Uygulamaya giriş için şifre edinmeleri gerekiyor.Bahsedilen bu 2 adım gerçekleştirildikten sonra aşağıdaki adımları takip ederek sanal kart oluşturma işlemini tamamlayabilirsiniz.

  1. Denizbank’a ait internet bankacılığı veya mobil bankacılık uygulamalarından herhangi birine başarılı bir şekilde giriş yapın.
  2. Karşınıza çıkacak menüden “Kredi Kartı” menüsüne giriş yaptıktan sonra “Kredi Kartı İşlemleri” bağlantısına tıklayın.
  3. Ardından karşınıza çıkacak sayfada “Sanal Kredi Kartı Oluştur.” adında buton bulunacaktır. Bu butona tıklayın.
  4. Son adım olarak oluşturacağınız denizbank sanal kredi kartı için kullanımınıza bağlı olarak limit belirlemeniz gerekmektedir.

Belirlediğiniz limite göre sanal kart oluşturma konusunda gerekli onayı vermelisiniz. Bu onayın ardından karşınıza çıkacak sayfada sanal kredi kartınıza ait bilgiler olacaktır. Bu bilgiler ile internet üzerinden alışveriş yapabilirsiniz.

Denizbank sanal kart limiti, kredi kartı limitinize bağlı olarak değişkenlik göstermektedir. Bu limit maksimum kredi kartınızın limiti kadar olabiliyor. Herhangi bir şekilde sanal karttan yaptığınız harcamalar doğrudan sanal kredi kartınıza bağlı olan kredi kartınızın ekstresinde faturalandırılacaktır.

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı