Banka Bilgileri

Enpara Ek Hesap Nasıl Açılır

Enpara Ek Hesap Nasıl Açılır

Enpara.com ek para hesabı nasıl açılır diye merak ediyorsanız Finansbank en para internet şubelerinden rahatlıkla yapabilirsiniz.

Gün içinde herhangi bir saatte birçok farklı bankacılık işlemini hiçbir sıkıntı yaşamadan ve herhangi bir masraf yapmadan rahatlıkla yapabilirsiniz. Finansbank’ın bir çok avantajına sahip bu uygulamasına bir de enpara.com ek para hesabı açma uygulaması da eklenmiştir.

Enpara.com ek para hesabı sayesinde vadesiz hesabınızda hiç paranız olmaması durumunda ıhtiyacınız olan paranın nakit olarak hesabınıza geçmesidir.

Bu başvuruyu enpara internet şubesinden yapabilirsiniz. Bunun dışında 0 850 222 36 63 nolu telefondan da başvurunuz kabul edilmektedir. Diyelim ki başvuru yaptınız düzenlemeyi neye göre yapılmaktadır? İhtiyacınız olan ekpara limitleri harcama ve ödeme düzenine göre belirlenir. Enpara.com ile kredi kartı ekstrelerinizi, faturaları, EFT, para çekme, para transferi, döviz alım satımı, altın alım satımı yatırım fonu işlemleri, havale gibi birçok bankacılık işlemleri gerçekleştirebilirsiniz. Yaptığınız tüm işlemler kayıt altına alınıp telefonunuza mesaj olarak gelmektedir.

 

Etiketler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı