Bankacılık

Garanti Bankası Müşteri Hizmetlerine Direk Bağlanma 2020

Garanti Bankası 1946’lı yıllardan bu güne müşterilerine her daim en iyi hizmeti sunmayı amaçlayan köklü bankalardan biridir. Türkiye’de 922 şube ile Ziraat Bankası’ndan sonra en çok şubeye sahip ikinci banka konumunda bulunuyor. Garanti Bankası müşteri hizmetlerine bağlanma konusunda son dönemlerde birçok problem ile karşılaşan müşteriler genel olarak internet aramalarında bu durumu sorgulamaya devam ediyor. “Benim zamanım değerli!” diyen birçok müşteri internette bu konu ile ilgili aramalar yaparak menülerin arasında kaybolmadan müşteri hizmetleri ile bağlantı kurmak için çabalamaktadır. Bu sebeple sizin için hazırlamış olduğumuz bu yazıda Garanti Bankası müşteri hizmetlerine 7/24 sıra beklemeden bağlanabileceksiniz.

Garanti Bankası Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma 2020

Garanti Bankası’na ait olan müşteri hizmetleri ile fiziksel bankalarda yapabileceğiniz birçok işlemi kolayca yapabilirsiniz. Bu işlemleri yapmak için aşağıda belirtmiş olduğumuz adımları takip ederek hızlıca telefon görüşmesini size özel olarak atanmış olan müşteri temsilcisiyle yapacaksınız. Hızlı bağlanma yöntemlerine geçiş yapmadan Garanti Bankası Telefon Bankacılığı ile yapabileceğiniz hizmetleri sizlere belirtelim.

 1. Kart ve Şifre İşlemleri
 2. Bakiye Sorgulama
 3. Fatura Ödeme
 4. Kredi Kartı Limiti Sorgulama
 5. Banka Ürün ve Hizmetleri Bilgisine Ulaşma
 6. Sanal Kart Oluşturma ve İptal Etme

Bu işlemlerin tamamını Garanti Bankası müşteri hizmetleri ile yapacağınız telefon görüşmesi ile gerçekleştirebilirsiniz. Garanti müşteri temsilcisi direk bağlanma adımları aşağıda iki farklı yöntem ile sizlere verilmektedir. Bu yöntemlerden her ikisini deneyerek müşteri temsilcisine kolayca bağlanabilirsiniz.

Garanti Bankası Müşteri Hizmetleri Bağlanma Yöntemleri

Her iki yöntemde de aramanız gereken iki farklı numara bulunmaktadır. Bu numaralardan ilki 444 0 333 ikincisi ise 0850 222 0 333 olarak belirtiliyor.

 1. İlk yöntem olarak 444 0 333 numaralı Garanti Bankası müşteri iletişim merkezini arayın.
 2. Sesli yanıt sistemine giriş yaptıktan sonra “Kart İşlemleri” diye seslenin.
 3. Bu menüye yönlendirildikten sonra size birkaç bilgi verecek ve “Bunların dışında” kelimesi ile cevap verdiğinizde müşteri temsilcisine yönlendirileceksiniz.

Bu yöntemde başarıya ulaşamamanız durumunda ikinci yöntemi denemenizi tavsiye ediyoruz. Bu yöntem kesin sonuç getirecektir.

 1. İlk olarak “444 0 333” ya da “0850 222 0 333” numaralarından herhangi birini arayın.
 2. Sizi sesli yanıt sistemine yönlendirecekler. Bu noktaya geldiğinizde son maddede belirtilen tuş kombinasyonlarını uygulayın.
 3. Bu tuş kombinasyonları 1 – 3 – 5 olarak devam etmektedir.

Bu işlemin ardından müşteri temsilcisine yönlendirileceksiniz ve Garanti Bankası müşteri hizmetlerine bağlanma konusunda başarılı olacaksınız. Müşteri hizmetleri ile yapacağınız görüşmelerin kendi konuşma paketiniz üzerinden faturalandırılacağını unutmayın.

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı