Krediler
Trend

Kredi Sicili Bozuk Olana Kredi Veren Bankalar

Pandemi krizinin beraberinde getirdiği maddi zorluklar kredi çekmeyi adeta zorunlu hâle getirdi. Nakit ihtiyacını gidermek için bir çok insan çareyi kredi çekmekte buldu. Gecikmiş kredi borcu ödemeleri, sık yapılan ve olumsuz dönüş alan kredi başvuruları kredi notunuzu ve sicilinizi olumsuz etkiliyor. Ancak kredi sicilinizin bozuk olması bu haktan tamamıyla mahrum kaldığınız anlamına gelmiyor.

Peki herkes ihtiyacı olan krediyi çekebilir mi? Kredi sicili bozuk olan, halk diliyle “kara liste”’ye giren vatandaşlar bu haktan faydalanabilecek mi? Sizin için bu soruları araştırdık ve sonuçları derledik. İşte sicili bozuk olana en düşük faizle kredi veren ve en uzun vadeli ödeme seçeneği sunan bankalar;

Aktifbanktan Sicili Bozuk Olana Kredi

En düşük faiz oranı ile kredi notu düşük olana kredi çekme olanağı sağlayan bankalardan biri Aktifbank. Aktifbank kredi sicili bozuk olana büyük kolaylık sağlıyor. Maksimum %2,75 faiz oranı ile 30.000 TL’ye kadar kredi imkanı ve 60 aya varan vade seçeneği sunuyor. Üstelik başvuru yapmak için şubeye gitmenize gerek yok. Aktifbank’ın web sitesinden işlerinizi kısa süre içinde kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz. Müşterileri için mümkün mertebe erişim ve kolaylık sağlayan Aktifbank, kredi ödemelerini kendi şubeleri dışında PTT ATM ve şubelerinden de kabul ediyor. Başvurmak için Aktifbank’ta hesabınızın olma zorunluluğu yok, tek bir tuşla istediğiniz krediye ulaşabilirsiniz. Kefilsiz, koşulsuz ve belgesiz en hızlı şekilde başvurmak için buraya tıklayınız.

Vakıfbank’tan Sicili Bozuk Olana Kredi

Kredi sicili bozuk olana kredi çekme olanağı sağlayan bir diğer bankamız Vakıfbank. Ancak Vakıfbank’ın kredi vermek için aradığı bir koşul var; takip borcu. Başka bankalardan kredi çekip ödemeyi geciktirmek zorunda kalan ve hatta takibe alınanlara Vakıfbank’tan büyük destek. Borçlarınızı kapatmak için %0 faiz oranı ile kişiye 100.000 TL’ye kadar kredi çekme imkanı ve 12 ay vade ile ödeme seçeneği sunuyor. Kredi notu düşük olana kredi sicilini düzeltmek için kaçırılmayacak fırsat. Üstelik başka koşul yok, kefil yok, belge yok! Kredi ödemeleri faizsiz eşit taksitlere bölünür. Siz de bu fırsattan yararlanmak istiyorsanız şubeye gitmenize gerek kalmadan işleminizi buraya tıklayarak gerçekleştirebilirsiniz.

Burgan Bank’tan Sicili Bozuk Olana Kredi

Burgan Bank’ın kredi sicili bozuk olanlara koşulsuz verdiği ihtiyaç destek kredisi; Kişiye Özel İhtiyaç Kredisi ve Standart İhtiyaç Kredisi seçenekleri olmak üzere ikiye ayrılıyor. Eğer Burgan Bank müşterisi iseniz size en yakın Burgan Bank şubesine gittiğinizde ödeme performansınız değerlendirilerek uygun faiz indirimi fırsatı ile size göre ihtiyaç kredisi seçenekleri sunulacaktır. Ayrıca daha önce Burgan Bank’ta hesabı olmayanlara özel sağlık, eğitim vb. diğer ödemelerinizde kullanmanız için Standart İhtiyaç Kredisi fırsatı devreye giriyor. Standart İhtiyaç Kredisi yalnızca %1,99 faiz oranı ile 60 aya varan vade seçenekli kredi imkanı sunuyor. Bu fırsatı kaçırmamak için buraya tıklayarak işleminizi hızlıca sağlayabilirsiniz.

 

Ziraat Bankası’ndan Sicil Temizleme Kredisi

Son olarak kredi sicili bozuk olanlara borçlarından kurtulma ve kredi notunu yükseltme fırsatı sunan bir diğer bankamız Ziraat Bankası ile devam ediyoruz. Borçlarınızı kapatmak veya borç transferi yapmak istiyorsanız uygun ödeme koşulları ile Ziraat Bankası büyük kolaylık sağlıyor. Aldığınız krediyi geri ödemede 60 aya varan vade seçeneği sunarken, faiz oranı da seçeceğiniz vade aralığına göre değişmektedir. Eğer 24 aylık vade seçeneğinden faydalanmak isterseniz kredinize uygulanacak faiz oranı %1.10 olacaktır. Aynı şekilde 60 aylık vade olanağını seçecek olursanız yalnızca %0.10 artışla %1.20 faiz oranı uygulanacaktır. Size uygun kredi seçeneklerini görmek ve hemen başvurmak için buraya tıklayabilirsiniz.

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı