Banka Bilgileri

Papara Akbank İBAN Numarası

Papara’nın anlaşmalı olduğu bankalar arasında yer alan Akbank ile de işlemlerinizi yapabilir ve Akbank mobil bankacılık üzerinden veya da Akbank ATM’leri üzerinden dilediğiniz zaman kolayca para yatırma işlemini yapabilirsiniz. 7 gün 24 saat boyunca işlem yapmanıza imkan sunan Akbank’ın ve Paparanın bu hizmetinden faydalanmak için Akbank IBAN numarasını bilmeniz yeterli olacaktır. İşte merak ettiğiniz Papara Akbank İBAN Numarası.

Papara Akbank İBAN Numarası nasıl öğrenilir?

Papara üzerinden Akbank’a para göndermek veya yatırmak istediğiniz zaman sizlerden İBAN numarası istenecektir. Bu yüzden de IBAN numarasını bilmeden işlem yapma şansızın olmamasından dolayı belirttiğimiz İBAN numarasını ATM’den veya mobil bankacılık üzerinden girerek Papara ile Akbank arasında para transfer işlemlerinizi kısa süre içerisinde yapabilirsiniz.

Papara Akbank İBAN Numarası: TR15 0004 6008 6688 8000 1259 32

Bu belirttiğimiz İBAN numarasını ATM’den veya Papara mobil uygulama üzerinden yazarak sizlerde kısa süre içerisinde para transfer işlemlerinizi buradan gerçekleştirebilirsiniz.

Papara üzerinden zaten sisteme otomatik olarak giriş yaptığınız zaman karşınıza çıkan menüler içerisinde otomatik olarak görünecektir. Bunun içinde “Kartsız İşlem “ menüsü içerisinden giriş yapmanız yeterli olacaktır.

Papara Akbank İBAN Numarası Öğrenme

  • Mobil uygulamaya giriş yaptıktan sonra karşınıza çıkan menü içerisinden sizlere ATM’den para yatırma menüsünü seçebilirsiniz.
  • Ondan sonra karşınıza çıkacak menü içerisinde T.C Kimlik Numaranızın yazılı olduğu bilgiler gelecektir. Bu T.C kimlik numarası ile işlem yapacaksınız. Devam Et “ butonuna tıklayınız.
  • Ardından hesap üzerinden işlem yapmak limitinizin bulunduğunu ekran gelecektir. Burada “Devam Et” butonuna tıklamanız yeterlidir.
  • Sonrasında karşınıza çıkan menü içerisinden de “Akbank”ı seçmeniz gerekmektedir.
  • Akbank’ı seçtikten hemen sonra orada yer alan IBAN numarası ile sizlerde işlemlerinizi çok kısa süre içerisinde yapabilirsiniz.
Etiketler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı