Bankacılık

Papara Başvurusu Yapma

Dünya genelinde kullanıma açık olan Papara’nın özellikle güvenilir bir finans sistemi olması bu kart türüne olan ilginin her geçen gün artmasına neden olmaktadır. Bu yüzden de Papara Başvuru Yapma işlemleri hakkında izlemeniz gereken adımları sizlere buradan açıklamak istiyoruz.

Kişilerin banka hesapları olmadan ücretsiz bir şekilde para transferi yapmasına, alışveriş yapmasına ve aynı zamanda da para gönderip para almasına imkân sağlayan hizmetler arasında yer almaktadır. Özellikle ülkemizde Paypall’ın çekilmesinden sonra ortaya çıkan bu sistem hakkında merak ettiğiniz tüm detaylara buradan ulaşabilirsiniz.

Papara Başvuru Nasıl Yapılır?

Online olarak internet üzerinden başvuru kabul eden Papara’nın işleme açılması çok kısa sürmektedir. 13 yaşının üzerinde olan herkesin kolay bir şekilde başvuru yapmasına olanak sağlayan bu sisteme başvuru yapmanın adımlarını sizlerle paylaşalım.

Papara mobil uygulaması üzerinden veya internet tarayıcınız üzerinden sisteme giriş yaptıktan sonra karşınıza çıkacak olan menü içerisinden,

  • Cep telefonu bilgileriniz ya da Google veya Facebook hesaplarınız ilk adımda sizlerden istenecektir. (Facebook ve Google ) hesaplarının farklı birer alternatif olduğunu belirtelim.
  • Ardından açılacak menü içerisinden ise kişiler bilgilerinizi talep edecek olan Papara bu işlemlerin ardından sizlerin hesabınızı aktif olarak açmış olacaktır.
  • Papara’nın aktif olarak açmış olduğu bu hesaptan sonra sistem üzerinde hesabınızın 3 farklı türden görünme şansı vardır.
  • Onaysız hesap,
  • Onaylı hesap,
  • Ve son olarak da sözleşmeli hesap türü.

Bu hesap türlerinden ilk olarak onaysız hesap türüne başvuru yaptığınızdan dolayı işlem türlerinizin kısıtlı olduğunu belirtelim. Diğer hesap türleri için sizlerden istenen bilgileri yaparak sizlerde Onaylı veya Sözleşmeli hesaba geçebilirsiniz.

Papara İnternet Sitesi: papara.com

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı