Banka Kartları

Papara Hesap Açma İşlemi Nasıl Yapılır?

Papara 2014 yılında Türkiye pazarına girmiş ve bu pazarda Paypal tarafından bırakılan boşluğun yerini almıştır. Kısa bir süre içerisinde büyük yatırımlar ile internet aracılığıyla para gönderme ve alma işlemlerinin hızlı bir şekilde gerçekleştirildiği bu sistemde kullanıcılar facebook hesabı ile giriş yaparak hesap açabilirken aynı zamanda telefon onayı yapmaları gerekmektedir. Bu şekilde yapılan hesap açma işlemlerinde T.C Kimlik Numarası ile onaylama yapılmadığı sürece hesabın para çekim işlemi yapması mümkün olmuyor. Bu durum her ne kadar böyle olsa da kişiler Papara Müşteri Hizmetleri ile iletişim kurmaları halinde gerekli belgeleri mail yolu ile müşteri hizmetlerine iletildiğinde para çekme işlemleri aktif hale getiriliyor. Bu sayede kullanıcılar Papara aracılığıyla para çekerken aynı zamanda farklı kişilere para transferi yapabiliyorlar.

Papara Sistemine Kayıt Nasıl Yapılır?

Papara’ya kayıt yaptırmak aslında herhangi bir sosyal medya sitesine kaydolmak kadar basit bir işlemdir. Papara’nın resmi web sitesine giriş yaparak buradan aşağıda belirtilen adımları gerçekleştirerek hesap açma işlemini tamamlayabilirsiniz.

  1. Papara internet sitesine giriş yapın.
  2. Karşınıza çıkacak “Ücretsiz Hesap Aç” butonunu tıklayın ve hesap oluşturma sayfasına gidin.
  3. Bu noktada karşınıza sizden bilgilerinizi isteyen bir pencere çıkacaktır. Bu pencere isterseniz Facebook ve Google hesabınız ile giriş yapma imkanı bulabilirsiniz.
  4. Google ve Facebook hesabınız ile giriş yapmadığınızı düşünürsek aşağıda kutucuklarda sizden istenen bilgileri eksiksiz olarak doldurmalısınız.
  5. Bu bilgileri doldurduktan sonra “Hesap Aç” butonuna tıkladığınızda işlem tamamlanmış olacaktır.

Papara sms onay aktivasyonu ile çalışan bir sistem olduğu için kişisel olan telefon numaranız ile sms aktivasyonu yapmanız gerekmektedir. Eğer bu yol sizler için pek mümkün değilde sms onay hizmeti sunan sitelerden hizmet alabilirsiniz. Bu siteler sayesinde Türk gerçek numaralar ile sms onay hizmeti alabilirsiniz. Bu hizmeti almak için BirOnay servisini rahatlıkla bakiye yükleyerek kullanabilirsiniz.

Etiketler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı