DiğerYatırım

Wowwo Senetle Taksit Sistemi İle Araç Alımı

Banka faiz oranlarının esnek talep ve fon akışı düzensizliği gibi ekonomik dar boğaz unsurlarının hâkim olduğu bir dünyada, kredi çekmek oldukça zor ve araştırılması önem arz eden konulardandır. “Taşıt kredisi çekmeden, faizle ve diğer masraflar ile uğraşmadan araç almak mümkün müdür ?” sorusuna yanıt olması adına sizler için bu yazı dizisini derledik.

Senetle Araba Nasıl Alınır ?

Senetle otomobil alırken öncelikle araç ile ilgili gerekli inceleme yapıldıktan sonra araç alınmaya karar verilirse, paranın temini aşamasına geçilir. Senetle araba alırken yapılması gereken işlemler:

Araç beğenildikten sonra peşinat ödeme durumu anlaşmaya bağlı olarak belirlenir. Peşinat verilmesi, gelecek dönemdeki taksit tutarlarını azaltacağı için alıcı açısından faydalı bir durumdur. Aracın noterden devri alınır ki ruhsat devri yapılmadan herhangi bir ödeme yapılmamalı ya da senet imzalanmamalıdır. Böylelikle araca satılamayacağına dair, borç ödeme süresince rehin konulur. Daha sonra senetler imzalanır ve fotokopileri alınır. Aylık ödeme yapıldıkça senetlerin satıcıdan alınması gerekir. Ödemelerin banka yoluyla yapılması ödemelerin belgelendirilmesi açısından yaşanabilecek sorunlar karşısında önemli bir veridir. Ödemeler yapıldıkça, ödenen senet alınır ve borç bittiğinde araç üzerindeki rehin kaldırılır.

Senetle araba almak için en güvenilir firma Yeşil Holding’e ait olan Wowwo firması olarak
değerlendirilmektedir.

Wowwo Senet ile Araç Alımı Nasıl Yapılmaktadır ?

Senetle araba almak isteyenlerin en çok tercih ettiği marka olarak son zamanlarda adından oldukça söz ettiren Wowwo, son zamanlarda altın çağını yaşıyor. Sadece %30 peşinatla, kefilsiz, banka kredisiz dileyen herkesi araba sahibi yapan Wowwo, senetle araba sisteminde getirdiği yeni solukla tüketicilere kolay geri ödeme avantajını yaşatıyor. Wowwo’nun tüketiciler nezdinde bu kadar sevilmesi ve senetle araba sisteminde en çok tercih edilen marka olması, arkasında dünyaca tanınmış enerjiden üretime ayakkabıdan inşaata pek çok sektörde öncü konumuyla bilinen Yeşil Holding yatırımı olmasıyla yakından ilişkili görünüyor.

Wowwo’dan senetle araba almaya karar verdiyseniz ilk aşamada aracınızı seçmelisiniz. Seçiminizi yaparken ihtiyaç, gelir durumu ve isteklerinizi göz önünde bulundurmalısınız. Böylece hem ihtiyacınıza uygun sevdiğiniz bir aracı almış hem de gelir durumunuzu aşmayan maliyeti her ay düzenli ve rahat ödemiş olursunuz.

Wowwo’nun resmî sitesini incelemek , başvuruda bulunmak için buraya Tıklayınız.

Wowwo Güvenilir Midir ?

Geçmişten günümüze ticarete yön veren aktörlerden olan senetle, mobilyadan beyaz eşyaya pek çok ürün grubunu satın alabiliyorken konu araba olunca insanlar geri planda durmayı tercih ediyor. Wowwo dünyanın önde gelen kurumlarından Yeşil Holding’in gözde markaları arasında yer alıyor. Son zamanlarda sektörde geniş yankı uyandıran Wowwo, tüketici tarafından yoğun ilgiyle karşılanıyor. Nitekim Wowwo banka kredi ürünlerinin sunmadığı avantajları tüketiciyle buluşturuyor.

Wowwo’dan araba alanların kredi notları sorgulanmıyor, bu durum kredi notu düşük vatandaşların yüzünü güldürüyor. Hızlı onay süreciyle aynı gün arabanızı test edip alabiliyorsunuz, eğer acilen bir araca ihtiyacınız varsa hemen Wowwo ile iletişime geçebilirsiniz. Banka kredisi çekmediğiniz için kredi ürünlerinin getirdiği ek maliyetlere, hayat sigortasına ya da ek maliyet giderlerini ödemek zorunda kalmıyorsunuz. Wowwo’dan aldığınız aracı bir yıl sonra satmak ya da değiştirmek istediğinizde geri ödemede vade farkı indirimi uygulanıyor.

Wowwo ile Araç Alan Kişilerin Yorumları

Uzun yıllardır bu sektörde büyük hizmetler sunmuş  Wowwo ile araç sahibi olan kişilerin yorumlarını, ne kadar süre de araç sahibi olduklarını detaylı olarak araştırdık ve olumlu-yorumsuz yorumlarınızı sizlerde yazımızın altına belirtebilirsiniz.

Etiketler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı