Bankacılık

Ziraat Bankası Müşteri Hizmetlerine Direk Bağlanma 2020

Türkiye’nin en köklü bankalarından biri olan Ziraat Bankası, 1863 yılında Osmanlı Devleti tarafından Sırbistan’da çiftçilere yardım amaçlı kurulmuştur. Günümüzde fiziksel bankalardan çok telefon bankacılığıve internet bankacılığının kullanılır olması ile birlikte Ziraat Bankası müşteri hizmetlerine direk bağlanma imkanları tanınmaktadır. Gencinden yaşlısına birçok müşterisi bulunan Ziraat Bankası’nın müşteri temsilcisi ile birlikte fiziksel bankalara gitmeden orada gerçekleştirebileceğiniz birçok işlemi kolayca gerçekleştirebilirsiniz. 444 00 00 numaralı hattan bankaya ulaşarak sizden istenen bilgileri doğru bir şekilde girmeniz durumunda isteklerinizdoğrultusunda müşteri hizmetlerinde bulunan kişi size en iyi şekilde yardımcı olacaktır. Banka ile yapacağınız görüşmelerin ücretlendirmesi mevcutta bulunan konuşma paketiniz üzerinden ücretlendirilecek olup ekstra bir ücret ödeme zorunluluğunuz kalmayacaktır.

Ziraat Telefon Bankacılığı ile Hangi İşlemleri Gerçekleştirebilirim?

Ziraat Bankası’nın sunmuş olduğu telefon bankacılığı hizmeti ile birlikte aşağıda listelenen işlemleri hızlı bir şekilde gerçekleştirmenin yanı sıra bankanın sunmuş olduğu ürün ve hizmetlerden faydalanabilirsiniz.

 1. Kayıp ve Çalıntı Bildirimi
 2. Kart İşlemleri
 3. Şifre İşlemleri
 4. İnternet Bankacılığı ve Mobil Bankacılık İşlemleri
 5. HGS ve OGS Yükleme İşlemleri
 6. Ziraat Pos Destek İşlemleri
 7. Hesabınızdaki Bakiyeyi Sorgulama İşlemleri
 8. IBAN ve Hesap Numarası Öğrenme İşlemleri

Ziraat Bankası Müşteri Hizmetleri

Ziraat Bankası müşteri hizmetlerine bağlanma adımlarını başarılı bir şekilde tamamlayarak bankacılık işlemlerinize dair birçok konuyu çözüme kavuşturabilirsiniz. Bunun yanı sıra zamanınız olmadığı durumlarda herhangi bir şekilde sıra beklemeden internet şubesinide kullanabilirsiniz. İnteraktif Bankacılık hizmetlerinden biri olan internet bankacılığı telefon bankacılığına benzer bir şekilde bankacılığa dair tüm işlemlerinizi gerçekleştirme imkanını sizlere sunmaktadır. Ziraat Telefon Bankacılığı ile gerçekleştirebileceğiniz işlemlere ait tuşlamalar aşağıda sizlere verilmiştir.

Çağrı merkezine bağlandığınızda aşağıda bulunan listenin başındaki sayıları tuşlayarak ilgili menüye yönlendirilmenizi sağlayabilirsiniz.

 1. Kart İşlemleri
 2. Bankacılık İşlemleri
 3. Şifre Değiştirme ve Yeni Şifre Alma İşlemleri
 4. İnternet Bankacılığı ve Mobil Bankacılık İşlemleri
 5. OGS ve HGS İşlemleri
 6. Diğer İşlemler

Ziraat Bankası Müşteri Hizmetlerine Direk Bağlanma

Ziraat Bankası müşteri hizmetleri direk bağlanma 2020 hizmetinden faydalanmak için aşağıda bulunan yönergeleri doğru bir şekilde takip etmeniz gerekecektir. Bu işlemi doğru bir şekilde gerçekleştirdiğinizde hızlı ve kolayca müşteri temsilcisine bağlanacak ve sorunlarınızınçözümü konusunda esnekbir yardımhizmeti ile karşılaşacaksınız.

Ziraat Bankası Müşteri Hizmetlerine Direk Bağlanma Yönergeleri

 1. İşlemlere başlamak için bankada kayıtlı olan telefon numaranız ile birlikte “444 00 00” numarasını aramalısınız.
 2. Kimlik bilgileriniz doğrulandıktan sonra ilk menüde “1” tuşuna yani “Kart İşlemleri” menüsüne girmelisiniz.
 3. Son olarak ise sizi karşılayan menüde “6” tuşuna basıp, ardından “0” tuşuna basarak çağrı merkezine bağlanma sorununu ortadan kaldırabilirsiniz.

İşlemlerin ardından müşteri temsilcisi sizleri karşılayacak ve sorunlarınızın çözümüne dair görüşmeleri gerçekleştireceksiniz. Eğer çağrı merkezinde yoğunluk bulunuyorsa bu halde bile bağlanmanız biraz uzun sürebilir. Ziraat Bankası direk müşteri hizmetlerine bağlanma için yukarıda belirtilen adımlar kesin çözüm niteliğindedir.

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı